🎇 AKCE PRO FOTOOBRAZY na hliníkové desce. 2. OBRAZ s 50% slevou.👀 Můžete použít 2 různé fotky!
Novinky
02.02.2023
10 tipů- jak nevybrat špatnou fotku
Čeho se vyvarovat při výběru fotek pro výrobu fotoobrazu z vlastních fotek Vyhněte se fotografiím s částmi obličeje v okraji, jako jsou oči a uši... číst celé
09.05.2022
Jak použít foto z mobilu nebo sociálních sítí?
  Kvalita vybrané fotky je opravdu zásadní pro dokonalý výsledek. Kvalitní fotka je taková, která má dostatečné rozlišení pro zvětšení. Rozlišení se ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Zadejte svůj email pro registraci

Novinky, akce a soutěže o obrazy zdarma-budete o nich vědět jako první!

Zkontrolujte, prosím, i složku Hromadné a Spam, kam se email někdy zatoulá.

 

 


777 238 750 

 
info@fotoobrazrychle.cz


PO - PÁ  08:30 - 17:30
       


Máte dotaz?


poštovné ZDARMA od 2000,-Kč

Možnost platby platební kartou.

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

dárkový poukaz- možnost vložit vlastní fotku

 

 

 

 

 
 

  1. Úvod
  2. Jaké je ideální rozmístění obrazů na stěně?
Jaké je ideální rozmístění obrazů na stěně?

Jaké je ideální rozmístění obrazů na stěně?

Není nic horšího než prázdná stěna.  Právě jste si nějaký obraz nebo třeba fotoobraz z vlastní oblíbené fotky už pořídili a ještě stále váháte, jak ho zavěsit.Umístit ho na stěnu tak, aby dokonale ladil s těmi co už tam máte, není až tak složité. Když se budete držet našich tipů, nemůžete šlápnout, teda pardón, pověsit obraz vedle.

Pravidlo 140 cm

První pravidlo říká, že ideální výška, ve které by obraz měl být zavěšen je 140 centimetrů. Alespoń to tvrdí bytoví architekti a interiéroví designeři. Znamená to, že obrazy, ať už na nich máme krajinu nebo vlastní fotku z dovolené, ať  už jsou z plátna, natištěné na hliníkové desce nebo dokonce na akrylátovém skle, máme věšet tak, aby se jejich středový bod nacházel ve výšce 140 centimetrů nad podlahou. A důvod?  Obraz pověšený v této výšce je pro oko příjemný na pohled s ohledem na průměrnou výšku většinové populace. Pokud jste v domácnosti převážně vyššího vzrůstu  nebo mají vaše místnosti velmi vysoké stropy, upravte si základní výšku podle sebe. Pro většinu z vás, může být toto pravidlo nápomocné při rozhodování jak vysoko v místnosti obrazy zavěsit. Uvidíte totiž, že to je mnohem níž, než jste si původně představovali. 

ideální rozmístění obrazů na stěně

Středová linie

Pověste obrazy do řady a jako výchozí bod použijte společnou středovou linii. Výšky hřebíků vyměřte tak, aby střed každého obrazu ležel na stejné linii jako středy ostatních obrazů.

Když se rozhodnete vytvořit nástěnnou galerii, můžete na to jít různými způsoby. Buď budete opakovaně používat jeden a ten samý rozměr rámů, nebo sáhnete po několika velikostech. Pokud vsadíte na různorodou variantu, použijte minimálně tři různé rozměry – větší, menší a prostřední. Tak na obrazové zdi vytvoříte harmonii a zároveň přemostění mezi největším a nejmenším rámem. Nezapomeňte, že rámy můžete i různě natáčet, aby nesměřovaly všechny stejným směrem (klidně kombinujte stojící a ležící rámy stejné velikosti). Pak byste měli obrazy seřadit podle jedné linie. 

zavěšení fotoobrazů ve středové linii

Chci vědět o novinkách, akcích a soutěžích jako první
Zkontrolujte, prosím, i složku Hromadné a Spam, kam se email někdy zatoulá.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, QR platba

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz