💖AKCE -50% na 2. fotoobraz na hliníkové desce Vybírejte ZDE.

Barva roku 2020 podle světových trendů

Jaká barva je barvou roku 2020 podle světových trendů?

 

Americký institut Pantone Color vyhlašuje každým rokem jeden barevný odstín jako barvu roku. Pro letošní rok odborníci z Pantone Color Institutu vybrali, dle vzorníku Pantone, Classic blue, čili klasickou modrou barvu.

classic blue

Při kombinaci barev ve vašem interiéru se tak letos můžete inspirovat právě tímto odstínem.

Klasická modrá- pro někoho příliš nudná, pro jiného oblíbená barva, která přináší zklidnění a celkovou pohodu. Pozitivně působí na psychiku a přináší dobrou náladu.

Hodí se především do ložnic a pracoven. Tuto barvu lze také velmi dobře využít na výmalbu pokoje, do kterého Vám svítí slunce většinu dne a přejete si ho ochladit. Modrá je také hojně využívána v koupelnách.

modrý pokoj barva stěn

Ovšem pozor! Příliš to s modrou nepřežeňte, aby Váš interiér nepůsobil moc studeně. V tom případě použijte modrý odstín pouze na několika málo místech, např. v podobě dekoračních závěsů, polštářků nebo zvolte třeba originální osvětlení v modré barvě.

modrá sedačka v pokoji

Skvělým a originálním doplňkem jsou také fotobrazy s tématikou moře, na kterých tento modrý odstín pochopitelně nechybí. Obrazy z fotek s obsaženou modrou barvou Vám do Vašeho bytu, domu nebo kanceláře přinesou opravdovou pohodu a příjemné zklidnění.

moře na obraze

Na našem webu jistě najdete inspiraci na takovéto obrazy natištěné na plátno, moderní hliníkovou desku nebo luxusní akrylátové sklo. A zcela jistě najdete i nějakou svou oblíbenou fotku od moře, ze které Vám rádi zhotovíme originální fotoobraz.

Modrá je prostě dobrá!

A co Vy, líbí se Vám modrá? Máte ji ve svém interiéru nebo Vám naopak modrá nesmí přes práh?