💖AKCE -50% na 2. fotoobraz na hliníkové desce Vybírejte ZDE.

Proč si vybrat nás?

Proč si vybrat nás?

 

Specializujeme se na tisk a výrobu fotoobrazů na plátno, hliníkové sendvičové desky Aludibond, magnetické desky, akrylátové sklo a další materiály.

Jsme přímý výrobce, všechny obrazy z fotek, které tiskneme vyrábíme od začátku až do konce pod jednou střechou. Fotoobrazy z fotografií tiskneme na UV LED tiskárnách japonského výrobce Mimaki. Váš fotoobraz Vám dodáme kvalitně vytištěný a perfektně zabalený.

 

Expedujeme do 24 hodin od objednání!  Bez příplatku :-)

 

Jsme opravdu rychlí.

I váš obraz z fotky vyexpedujeme  do 24 hod od objednání.

K objednávce je třeba přiložit vhodnou fotografii (vhodná= dostatečně kvalitní pro zvolený rozměr)

 

V případě, že vás kvůli kvalitě fotografie budeme nuceni kontaktovat, tato lhůta se prodlužuje o dobu než dodáte jinou vhodnou fotografii. Na parametry fotky pro různé rozměry se, prosím, podívejte ZDE. 

 

Každý hotový fotoobraz odesíláme včetně háčku na zavěšení (platí pro obrazy na plátně), včetně závěsného systému (platí pro magnetické  nástěnky), včetně distančních šroubů (platí pro obrazy na akrylátovém skle) zabalený pečlivě v bublinkové folii a v krabici z 5 vrstvého kartonu.

 

Máme funkční zákaznický servis - můžete nás kontaktovat na online chatu (v pravém dolním rohu), přes email nebo telefon i během víkendu.

 

Vysoká kvalita tisku společně s bohatými zkušenostmi, které v tomto oboru máme, nám umožňuje vytvořit dokonalé a originální dílo také z vašich fotografií. 

 

 Neodešleme nic, co bychom si sami doma nepověsili na zeď!

 

10 důvodů  a 1 navíc proč si svůj fotoobraz objednat u nás

  

1./ tiskneme od malých rozměrů po extra velké rozměry, i netypické rozměry podle vašeho přání,

2./ na výšku, šířku i panoramatické obrazy,
 
3./ expedujeme do 24 hod od objednání!  (počítají se pouze pracovní dny),
 
4./ neúčtujeme si žádný příplatek za expedici do 24 hod!

5./ při objednávce nad 2000,- Kč poštovné ZDARMA,
 
6./ pouze kvalitní plátna a precizně zpracované dřevěné rámy od místního truhláře,
 
7./fotoobrazy na plátně, na akrylátovém skle a magnetické nástěnky dodáváme včetně závěsného systému,
 
8./ neúčtujeme žádné manipulační poplatky ani balné,
 
9./ žádná povinnost se registrovat při nákupu,
 
10./ vždy před tiskem Vaši fotografii kontrolují zkušení grafici, v případě, že fotografie kvalitativně nevyhovuje, vždy vás obratem kontaktujeme,
 
A na závěr náš zákaznický servis- jsme Vám k dispozici na online chatu a telefonu v pracovní dny mezi 8.30 hod-17.30 hod. Na emaily se snažíme odpovídat i během víkendu.
 
 
Těšíme se, že budeme tisknout i váš obraz z vaší oblíbené fotky. 
 

 

V případě, že potřebujete poradit nebo máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v pravém dolním rohu našich stránek. Nebo pište na email info@fotoobrazrychle.cz nebo volejte na tel.777 238 750.K dispozici jsme Vám každý pracovní den od 8.30 do 17.30 hod. Na emaily a dotazy z chatu se snažíme odpovídat i během víkendů a svátků.