💖AKCE -50% na 2. fotoobraz na hliníkové desce Vybírejte ZDE.

Když jen 1 fotka nestačí. Koláž snadno a rychle.

Fotokoláž z vlastních fotek - kreativní a osobitý způsob, jak proměnit své vzpomínky v umělecké dílo. 🌟

Jsou skvělou volbou, pokud chcete uchovat své nejkrásnější okamžiky, máte plno fotek a nemůžete se rozhodnout jen pro jednu jedinou. Ať už se jedná o fotky z vaší dovolené, dětí, vnoučat nebo snad fotky z nějakého výjimečného okamžiku vašeho života, fotokoláže z nich udělají dech beroucí umělecké dílo. 

K dispozici je fotokoláž na plátně, na hliníkové desce nebo na kapa desce.  Vyberte si z naší široké nabídky rozměrů. Ať už hledáte malý dekorativní prvek nebo velký dominantní kus vašeho interiéru , máme pro vás tu pravou volbu. 💓

Pokud si říkáte, že nevíte zda zvládnete takovou fotokoláž sami vytvořit, nebojte! Náš editor je navržen tak, aby umožnil co nejsnadnější použití. Zvolte si libovolné množství fotek, přidejte text a nechte svou kreativitu naplno rozkvést. 🖼️

A pokud si nebudete vědět rady, máme pro vás připravené videotutoriály, které vás navedou krok za krokem na vytvoření vaší originální fotokoláže. 

Tak co na to říkáte?

Chcete proměnit své jedinečné okamžiky v krásný fotoobraz? A proč to nezkusit hned teď? 

Jak vytvořit koláž? Videonávod najdete zde:⏩CHCI ZKUSIT KOLÁŽ

 

Materiály, které používáme:

  • ⏩ kvalitní plátno BA/PES, které dodá vašim fotografiím živé a realistické barvy. Rám z naší vlastní výroby z borovicového dřeva přidává tomuto produktu pevnost a robustnost, zatímco jeho hloubka 2 cm dodává fotografiím trojrozměrný efekt.  Boční hrany koláže jsou bílé, případně  v barvě, kterou si zvolíte jako pozadí koláže. Tato fotokoláž je dodávána včetně háčku na zavěšení.
  • koláž 3D
  • hliníková sendvičová deska-jen 3mm tenká ale pevná sendvičová deska se sametově matným vzhledem potisku, boční hrana černá
  • dibond-boční hrana
  • kapa deska- lehká pěnová deska o tloušťce 5mmm, boční hrana bílá. Tato fotokoláž je dodávána včetně háčku na zavěšení.
  • kapa deska-boční hrana

 

 5 důvodů, proč zvolit koláž od nás 📸🎨

 ⏩ Umožňuje vám vytvořit unikátní a osobní umělecký prvek z vašich nejoblíbenějších fotografií.

 ⏩ Díky našemu editoru si můžete vytvořit svou fotokoláž snadno a rychle, přesně podle vašich představ. Můžete si vybrat z různých barev, rozvržení, přidat text nebo zvolit speciální efekty.

 ⏩ Používáme pouze kvalitní materiály a technologie, aby vaše fotky vypadaly co nejlépe.

 ⏩ Velký výběr rozměrů, abyste si mohli vybrat ten, který se nejlépe hodí do vašeho interiéru.

 ⏩ Rychlé dodání: jsme přímý výrobce, většinu zakázek expedujeme následující den od objednání.

 

Nikdy nebylo snazší nebo zábavnější vytvořit něco tak osobního a krásného z vašich fotografií.

Tak na co ještě čekáte?

Všechny koláže najdete pohromadě ZDE: ⏩CHCI SI VYBRAT KOLÁŽ