💖AKCE -50% na 2. fotoobraz na hliníkové desce Vybírejte ZDE.

Změňte vaše fotky v dárky snadněji a zábavněji než kdy předtím.

Vítejte na našem zbrusu novém e-shopu, kde je teď nákup snadnější než kdy předtím!  

Vstupte do světa, kde je každá vaše fotografie jedinečnou příležitostí ke kreativitě. Náš nový web jsme právě pustili do světa. Tohle je nové místo, kde budeme společně tvořit vaše originální dekorace a jedinečné dárky. 

Naše klasické produkty- za posledních více než 6 let jsme pro vás vyrobili tisíce obrazů, které udělaly radost vám i vašim blízkým. Naše obrazy na plátně, hliníkových deskách, akrylátovém skle a kapa deskách si získaly své místo ve vašich srdcích.

Náš hit: magnetické nástěnky- jsou cestou, jak si ponechat vaše vzpomínky na dosah ruky. Stačí vložit svoji vlastní fotku a podle libosti přidat text. Vánoce se blíží a tohle je krásný a zároveň praktický dárek, který rozhodně zahřeje srdce vašich blízkých. 💝

Elegance v malém: fotostojánky na akrylátovém skle- náš sortiment jsme nedávno rozšířili i o fotostojánky na akrylátovém skle s kovovými nožičkami v nerezovém designu. Tyto mini obrazy nejenže zdůrazní krásu vašich fotografií, ale také vám umožní vložit do nich text, věnování podle libosti. 

Novinka, na kterou jsme opravdu pyšní: fotokoláže-nyní můžete tvořit své vlastní koláže z fotek a sestavit si tak jedinečný umělecký kousek přesně podle vašich představ. Nahrajte fotky, uspořádejte je jak se vám líbí, přidejte text a vytvořte si tak vzpomínky, které vydrží navždy. 

Ale to není vše! Máme pro vás další překvapení- vzrušující novinku, která přijde brzy a bude tím ideálním dárkem pod vánoční stromeček pro vaše nejbližší 💝 🎁

A nakonec, uvítáme vaši zpětnou vazbu. Pokud byste  narazili na nedostatky nebo věci, které nejsou tak, jak by měly být, neváhejte nám napsat. Jsme tu pro vás a vaší zpětné vazby si velmi vážíme. S vámi vše vyladíme k dokonalosti.

Věříme, že vás naše novinky osloví.

Těšíme se na vaše krásné fotky! Těšíme se na vás! ❤️