🎇 Nenechte si ujít akci 1+1/2 na fotoobrazy na hliníkové desce. Co znamená 1+1/2? Kupte 1 obraz a druhý máte s 50% slevou. Platí pro všechny rozměry a můžete použít 2 různé fotky. Vybírejte →TADY
Novinky
22.02.2023
6 tipů na rozmístění fotoobrazů v interiéru
Jaké je ideální rozmístění obrazů na stěně? Není nic horšího než prázdná stěna.  Právě jste si nějaký obraz nebo třeba fotoobraz z vlastní oblíbené f... číst celé
16.02.2023
Barva roku 2023
  Jako každý rok vybírá Institut Pantone barvu roku. Pro letošní rok 2023 se tímto odstínem stala Viva magenta. Je pronikavá, s jasným odstínem fia... číst celé
02.02.2023
10 tipů- jak nevybrat špatnou fotku
Čeho se vyvarovat při výběru fotek pro výrobu fotoobrazu z vlastních fotek Vyhněte se fotografiím s částmi obličeje v okraji, jako jsou oči a uši... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Zadejte svůj email pro registraci

Novinky, akce a soutěže o obrazy zdarma-budete o nich vědět jako první!

Zkontrolujte, prosím, i složku Hromadné a Spam, kam se email někdy zatoulá.

 

 


777 238 750 

 
info@fotoobrazrychle.cz


PO - PÁ  08:30 - 17:30
       


Máte dotaz?


poštovné ZDARMA od 2000,-Kč

Možnost platby platební kartou.

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

poukaz 1000 Kč

 

 

 

 

 
 

  1. Úvod
  2. Jak nakupovat
  3. Okraje obrazů - jaký vybrat?
Boční strana fotoobrazu

 

Jaké jsou možnosti potištění fotoobrazu?

Fotoobraz s tiskem po bocích (nejpoužívanější)

Fotografii na plátno vytiskneme o 5cm větší, než je výsledná velikost obrazu. Následně napneme plátno na speciální dřevěný rám. Plátno je připevněno sponkami na zadní straně dřevěného rámu. Tímto způsobem zůstává samotný rám úplně skrytý uvnitř. Díky tomu může motiv fotografie plynule pokračovat po bocích rámu.

UPOZORNĚNÍ: Je potřeba počítat se založením 2,5 cm potištěné části plátna na každé straně rámu. Tato část motivu bude viditelná z bočních hran obrazu. Je tedy vhodné, aby Vámi zvolená fotografie neobsahovala v okrajích důležitý prvek, který by pak nechtěně mohl zůstat skrytý na zadní straně obrazu. Zejména u menších formátů obrazů to může mít zásadní vliv na jejich vzhled. 

 

Detail boční strany_tisk_přes_okraj_obrazu

Tisk přes okraj obrazu

 

boční hrany fotoobrazu

Tisk přes okraj obrazu

 

Fotoobraz s tiskem po bocích technikou zrcadlení

Pokud je pro vás motiv fotografie důležitý až k samotnému okraji, zvětšíme vám okraje fotografie technikou zrcadlení. Okraj fotografie v šířce 2,5 cm zrcadlově natiskneme na boky fotoobrazu.

potisk boční strany fotoobrazu zrcadlením

 

Fotoobraz s tiskem na přední stranu

Foto plátno tiskneme přesně ve velikosti výsledného obrazu, takže tisk končí na přední hraně a boky fotoobrazu jsou překryté nepotištěným ( bílým) plátnem. Díky tomu je po případném vsazení do vnějšího rámu(pokud byste se pro něj později rozhodli) zakryto jen minimum z potištěné plochy.

 

Tisk_jen_přední_stranaTisk pouze na přední stranu

 

Jaká je dodací lhůta?

Hotové fotoobrazy z Vaší fotky expedujeme do 24 hod od objednání.

Pokud Vámi zaslaná fotografie kvalitativně nevyhovuje pro zvolený rozměr obrazu, budeme Vás obratem kontaktovat. Kvůli zaslání nové fotografie, případně dohodnutí jiného rozměru pro tu původní, se může prodloužit lhůta odeslání. (záleží na tom, jak rychle nám zašlete jinou fotku nebo odsouhlasíte jiný rozměr). Pokud Vám pro Vaši fotku navrhneme individuální rozměr, který nemáme standardně skladem, lhůta pro výrobu se může prodloužit cca o 2 pracovní dny, kvůli výrobě rámu.

Vždy Vás budeme emailem informovat o předání balíku přepravní společnosti.

 

Pokud váháte jakou možnost zvolit nebo jste nenašli rozměr, který by Vám vyhovoval, prostě nám zavolejte. Na tel.777 238 750 jsme pro Vás každý pracovní den až do 19.hod. Nebo nám napište na info@fotoobrazrychle.cz Vaše individuální požadavky. Uděláme pro Vaši spokojenost maximum!

Chci vědět o novinkách, akcích a soutěžích jako první
Zkontrolujte, prosím, i složku Hromadné a Spam, kam se email někdy zatoulá.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, QR platba

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
googlebb5a7fc78f88e4f2.html