🎇 Nenechte si ujít akci 1+1/2 na fotoobrazy na hliníkové desce. Co znamená 1+1/2? Kupte 1 obraz a druhý máte s 50% slevou. Platí pro všechny rozměry a můžete použít 2 různé fotky. Vybírejte →TADY
Novinky
22.02.2023
6 tipů na rozmístění fotoobrazů v interiéru
Jaké je ideální rozmístění obrazů na stěně? Není nic horšího než prázdná stěna.  Právě jste si nějaký obraz nebo třeba fotoobraz z vlastní oblíbené f... číst celé
16.02.2023
Barva roku 2023
  Jako každý rok vybírá Institut Pantone barvu roku. Pro letošní rok 2023 se tímto odstínem stala Viva magenta. Je pronikavá, s jasným odstínem fia... číst celé
02.02.2023
10 tipů- jak nevybrat špatnou fotku
Čeho se vyvarovat při výběru fotek pro výrobu fotoobrazu z vlastních fotek Vyhněte se fotografiím s částmi obličeje v okraji, jako jsou oči a uši... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Zadejte svůj email pro registraci

Novinky, akce a soutěže o obrazy zdarma-budete o nich vědět jako první!

Zkontrolujte, prosím, i složku Hromadné a Spam, kam se email někdy zatoulá.

 

 


777 238 750 

 
info@fotoobrazrychle.cz


PO - PÁ  08:30 - 17:30
       


Máte dotaz?


poštovné ZDARMA od 2000,-Kč

Možnost platby platební kartou.

 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY

poukaz 1000 Kč

 

 

 

 

 
 

 1. Úvod
 2. Jak nakupovat
 3. Tipy-jak nevybrat špatné foto
10 tipů- jak nevybrat špatnou fotku

Čeho se vyvarovat při výběru fotek pro výrobu fotoobrazu z vlastních fotek

 1. Vyhněte se fotografiím s částmi obličeje v okraji,jako jsou oči a uši. Boční strany obrazu se kopírují pomocí zrcadlení,  což znamená, že co je na fotce 2-3cm od kraje se zobrazí na hraně výsledného obrazu.

 2. Ohlídejte si, aby fotografie nebyla rozmazaná (neostrá) nebo s velkým množstvím šumu (zrnitá). Tyto nedostatky nemohou být považovány za reklamaci.Pokud fotku nahráváte z mobilu, vždy ji předem zkontrolujte tak, že si ji na displeji maximálně zvětšíte. Pokud se po zvětšení jeví jako neostrá, zrnitá nebo dokonce vidíte jednotlivé kostičky (pixely) ze kterých se fotka skládá, k objednávce ji nenahrávejte a zvolte jinou.

 3. Pozor na neprofesionální úpravy fotografií, které mohou vést ke snížení rozlišení.

 4. Při vkládání fotografií si dejte pozor na drobné nedostatky, jako jsou červené oči nebo nečistoty na oblečení. Tyto nedostatky budou patrné i na výtisku, zejména pokud budou tisknuty na větších formátech.

 5. Pokud možno, nepoužívejte fotografie získané a přeposílané ze sociálních sítí,které podstatně snižují kvalitu fotografií.

 6. Při zasílání fotografie k tisku je důležité zaslat ji v co nejlepší kvalitě. Můžete použít i externí úložiště, např. Úschovna.cz nebo při odesílání fotografie emailem, odmítnout možnost snížení velikosti fotografie, kterou většinou email nabízí.

 7. Pokud to lze, vyhněte se použití fotek s nedostatečným osvětlením (tj. fotka s nízkou světelností nebo pořízená bez denního světla, blesku apod.). Konečný výtisk bude téměř vždy tmavší než originální fotografie. Pokud odesíláte fotku, která je na monitoru nebo displeji mobilu již velmi tmavá, některé detaily mohou být na konečném výtisku nerozeznatelné.

 8. Všimněte si, že když zobrazujete fotku na monitoru, je podvícený a má vysoký jas, což znamená, že nelze očekávat, že bude výsledný obraz světelně identický. Pokud byste chtěli porovnávat světelnost, musíte si snížit jas monitoru na minimum.

 9. Fotka, kterou vidíme na monitoru nebo displeji mobilu zobrazuje mnoho odstínů pomocí RGB, zatímco tiskárny tisknou pomocí CMYK, což poskytuje mnohem menší škálu barev. Počet odstínů, které lze sestavit pomocí toneru, je mnohem nižší než počet odstínů, které může zobrazit monitor.

 10. Zvažte, prosím, použití obdélníkové fotky pro čtvercový obraz a naopak. Vždy je potřeba počítat s tím, že v takovém případě, bude nutný větší ořez fotky. Pokud by po ořezu na fotce mělo něco zásadního chybět, budeme vás kontaktovat.

  Standardně obraz z vaší fotky vždy přizpůsobujeme fotce. Tzn.pokud máte fotku vyfocenou na výšku, bude i výsledný obraz na výšku. Pokud k objednávce nahrajete foto, které je vyfoceno na šířku (horizontální), bude i výsledný obraz na šířku. Pokud přesto chcete z fotky vyfocené na výšku, vyrobit obraz na šířku nebo z fotky focené na šířku zhotovit obraz na výšku, uveďte to do poznámky v objednávce. Vždy je potřeba počítat s tím, že v takovém případě, bude nutný větší ořez fotky. Pokud by po ořezu na fotce mělo něco zásadního chybět, budeme vás kontaktovat.

  Další informace ohledně kvality fotek pro tisk najdete zde v článku Jak vybrat kvalitní fotku pro svůj obraz 

   

Chci vědět o novinkách, akcích a soutěžích jako první
Zkontrolujte, prosím, i složku Hromadné a Spam, kam se email někdy zatoulá.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, QR platba

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
googlebb5a7fc78f88e4f2.html